Eddie Figge
2013-12-06
219356
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FIGGE, Eddie (1904-2003): Komposition, signerad och daterad 1990, akvarell med ståltråd, 33x40 cm, rammått 65x50 cm