Fat Kina
2013-12-05
219337
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille verte med motiv av hjort och tranor, diameter 35 cm
Omfattande lagning, nagg