Urna med lock Kina
2013-12-05
219326
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformad, polykrom dekor med motiv av fjärilar och blommor, höjd 44 cm
Repor