Reinhold Ljunggren färglitografier
2013-12-05
219277
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): (2) "Marskväll" resp "Morgondimma", signerade R Ljunggren, originallito pt resp 60/360, färglitografier, 23x33 resp 20x30 cm