Kustmotiv oljemålning
2013-12-05
219261
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kustmotiv, signerad E Jean, olja på duk uppfodrad på pannå, 23x26,5 cm