Halsband med lapis lazuli
2013-12-06
219248
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
COLLIER, 14 k guld, lapis lazulikulor, längd 44 cm, vikt ca 36 g
Bruksslitage, smärre bucklor