Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
KORYUSAI, Isoda (verksam 1764-1788): Musicerande kvinnor, signerad Koryûsai ga, hashire-e 68x12 cm Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Zustandsbeschreibung
Fläckar, slitage
219242
2014-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner