Bordsfotogenlampa 1800-talets slut
2013-12-05
219236
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, delvis bronserad zink, på stenplatta, höjd 76 cm
Senare el, slitage