Japanska akvarell
2014-03-16
219219
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Interiör med länsherre, akvarell, 13x28 cm
Proveniens: Per Kjellander, Lidingö
Fläckar