Nils Kölare färgserigrafi
2013-12-04
219153
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930-2007) (2): Komposition, signerade och daterade, färgserigrafi, 90x69 resp 59x78 cm