Kaffeservis silver
2013-12-04
219130
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, importstämplar, rokokostil, gräddkanna och sockerskål invändigt förgylld, kannans höjd 24 cm, total vikt 870 g