Henk Bos oljemålning
2013-12-04
219128
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOS, Henk (Nederländerna 1901-1979): Fruktstilleben, signerad Henk Bos, olja på duk, 50x60 cm