Lars Erik Falk färglitografi
2013-12-04
219092
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FALK, Lars Erik (1922-): Abstrakt komposition, signerad och daterad Falk 1989, färglitografi, 29/200, 34x42 cm