Lavoar
2013-12-04
219057
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAVOAR, 1800-tal, mahognyfanér, höjd 81, 44,5x49,5 cm
Ytskador, bortfall, inredning saknas nyckel saknas