Prins Eugen etsning
2013-12-03
218990
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PRINS EUGEN (1865-1947): Stockholms slott, signerad Eugen, etsning, 16x24 cm