Klaffbord
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KLAFFBORD, 1800-tal, Karl Johanstil, fanér i mahogny, sarg med lådor, lyrfot, ca 73, 74x85-129 cm
Kuntoraportti
Smärre skador, lådfronter med torrsprickor, slitage
218960
Päivämäärä:
2013-12-04