Japanska träsnitt
2014-03-16
218958
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAPANSKA TRÄSNITT - OPIUM, 5 japanska träsnitt med opiumrökare, signerade Ikuta Hokusei?, Kunisada, Kunichika, Yoshitoshi, Masanobu, 1800-tal, varierande format 25x18 - 36x23 cm, oramade
Kunisada, Yoshitoshi uppfodrade på papper