John E Franzén färglitografi
2013-12-03
218946
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Harley Davidson, signerad och daterad JEF 1995, 61/250, färglitografi, 44x54 cm