Konrad Ekdahl-Askim olja
2013-12-04
218935
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Karl Johansg. - Göteborg", signerad K Ekdahl, daterad 1990 a tergo, olja på pannå, 59x70 cm