Konrad Ekdahl-Askim olja
2013-12-04
218934
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): "Hultåsen, Askim", signerad och daterad K Ekdahl, olja på pannå, 39x48 cm