Olle Krantz olja
2013-12-04
218933
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): "Båtar i månsken", signerad Olle krantz, olja på duk, 74x63 cm