Laila Prytz oljemålning
2013-12-03
218921
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PRYTZ, Laila (född 1907): Komposition, signerad och daterad Laila Prytz 1963, olja på pannå, 27x35 cm