Märta Rudbeck oljemålning
2013-12-03
218910
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBECK, Märta (1882-1933): "Vårblommor", signerad Märta Rudbeck, olja på duk, 33x41 cm
Färgbortfall, dukskada