Lennart Rodhe färglitografi
2013-12-03
218858
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1901, 232/250, färglitografi, 50x70 cm