Oljemålning
2013-12-03
218851
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONOGRAMISTEN AN-W (1800-tal): Madonnan med barnet och fabeldjur, monogramsigerad AN-W-91, olja på duk, 55x46 cm
Smärre ytskador, hål