Oljemålning
2013-12-03
218850
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ungern 1900-tal): Stilleben med böcker och sjöskumspipa, signerad, olja på duk, 40x50 cm