Ferdinand Boberg akvarell
2013-12-03
218767
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Mot Riddarholmen från Norr, signerad Boberg, akvarell, 10.5 x 8 cm