Sven-Ingvar Johansson torrnål
2013-12-06
218755
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Sven-Ingvar (född 1962): "Passion I", signerad och numrerad 1/50, -94, torrnål, 68x50 cm