Bengt Fransson oljemålning
2013-12-03
218682
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flanörer i staden", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 34x26 cm