David Wallin oljemålning
2013-12-02
218667
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALLIN, David (1876-1957): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad D Wallin, 17x30 cm