Robert Thegerström oljemålning
2013-12-02
218661
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): "Strand med tallar" Sandhamn, signerade, olja på pannå, 25x35 cm