Skåp 1950-tal
2013-12-02
218642
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅP, 2 st, plåt, 1950-tal, med fack, höjd 58 80x20,5 cm
Ytskador