Henry Mayne oljemålning
2013-12-02
218639
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAYNE, Henry (1891-1975): Landskap med hus, signerad, olja på pannå, 35x43 cm