Stolar, funkis
2013-12-02
218633
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STOLAR, 1 par, Sverige 1940-50-tal, förkromad stomme i stålrör, sitsar klädda i konstläder
Skador