Ingrid Jövinger oljemålning
2013-12-15
218585
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JÖVINGER, Ingrid (1894-1976): Utsikt mot Stadshuset, Stockhom, signerad o daterad Ingrid Jövinger -53, olja på duk, 60x73 cm