Bertil Wahlberg oljemålning
2013-12-02
218580
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WAHLBERG, Bertil (1923-1980): Statsmotiv med flanörer, signerad Wahlberg, olja på duk, 99x49 cm