Golvlampa 1950-tal
2013-12-02
218569
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, för tre lampor, vridbara, svartlackerad, mässing och stål, 148 cm
Mindre bucklor