Sven Ljungberg oljemålning
2013-12-15
218568
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Sädesfält, signerad Sven Ljungberg, olja på duk, 51x78 cm
Ngt lös duk