Ulf Greder färglitografi
2013-12-15
218543
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GREDER, Ulf (född 1949): "Londonrest. Rules", signerad Ulf Greder, 301/360, färglitografi, 50x60 cm
Ram med lösa hörn