Ardy Strüver färglitografi
2013-12-15
218539
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 71/190, färglitografi, 39x49 cm