Marc Guyard färglitografi
2013-12-15
218527
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUYARD, Marc (samtida): Komposition, signerad och daterad Marc Guyard 1987, 3/75, färglitografi, 27x45 cm
Glasskada