Kunisada träsnitt
2014-03-16
218522
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KUNISADA, Utagawa (Toyokuni III), 1786-1864: Gycklare, signerad Ichiyusai Kunisada ga, oban, 34x23 cm, i passpartout
Proveniens: Jan Post
Veck, fläckar, uppfodrad på papper