Lars Englund blandteknik
2013-12-02
218518
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ENGLUND, Lars (född 1933): Komposition, signerad och daterad LED 51, blandteknik, ca 22x17,5 cm