Siri Derkert akvarell
2013-12-02
218514
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DERKERT, Siri (1888-1973): Barnporträtt, stämpelsignerad Siri Derkert, akvarell, ca 28x22 cm