Blombord
2013-12-02
218467
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BLOMBORD, gustaviansk stil, målat och förgyllt, låda i zink, höjd 74, 76x40 cm
Skador