Fruls Tilpo oljemålning
2013-12-15
218460
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TILPO, Fruls (född 1960): "Undervattensvattenfall", signerad Tilpo, olja på duk, 38x46,5 cm