Koppar
2013-12-02
218456
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR, 7 st, FAT, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 4,5-5 cm
Skador