Roger Risberg olja på duk
2013-12-15
218454
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RISBERG, Roger (född 1956): "Iltransport", signerad a tergo Roger Risberg 1996?, olja på duk, 27x35 cm