Inge Schiöler färglitografi
2013-12-15
218445
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Landskap, signerad Inge Schiöler, serigrafi, 49x45 cm
Smärre pappersveck, passepartout med fuktskada