Diverse underglasyrblått kinaporslin
2013-12-02
218424
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, FAT, KOPPAR, CREMEKOPP, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått
Skador